Aktuality

.

Dětský den

Tento pátek proběhne dětský den v režii maskování a vojenské techniky.

Eko týden

Přístí týden proběhne týden v duchu enviromentální výchovy a naši žáci budou plnit různé úkoly. Týden se završí v bílém.

Turnaj McDonald´s cup

V úterý jsme se zúčastnili tradičního turnaje v kopané. Naši žáci obsadili 12. místo.

Zápis do mateřské školy

Zápis do mateřské školy se koná v úterý 7. května 2024 v době od 8,00 do 11,00 hodin a od 13,30 do 16,00 hodin. Informace lze získat v mateřské škole, tiskopisy k zápisu obdrží rodiče v mateřské škole, případně jsou ke stažení v sekci Dokumenty školy. 

Preventivní program Veselé zoubky

Žáci 1. a 2. třídy se zapojili do preventivního programu "Veselé zoubky". Děti zhlédly film " Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek, ukázali jsme si správnou techniku čištění zubů, hygienu a vysvětlili jsme si důležitost zubní prohlídky u zubaře. Řešili jsme úkoly v pracovních listech , ukázali  si zubní pomůcky a povídali si o zdravých a nezdravých potravinách. Nakonec jsme si zazpívali a zatancovali na písničku Pan doktor zub. Děti dostaly za odměnu dárkový balíček od DM DROGERIE MARKT s.r.o., kde byl zubní kartáček, pasta a mezizubní pomůcky. Všem dětem se program líbil.                                      JK

Velikonoční turnaj ve florbale

Ve středu 27. 3. 2024 se uskutečnil Velikonoční turnaj ve florbale. Školní akce se zúčastnilo 40 hráčů a hráček od první do deváté třídy. Turnaj se velice povedl a některé týmy předváděly velmi hezkou hru. Vítězství v prvním ročníku si odneslo družstvo pod vedením kapitána Jakuba Šindeláře, který měl v týmu Čendu Prokopce, Matěje Šindeláře a Honzu Šefla. 

Zápis do 1. ročníku 

Zápis do 1. ročníku základní školy se koná v úterý 2. dubna 2024 v době od 12,30 do 15,30 hodin. Informace lze získat v základní škole i v mateřské škole, pokyny a tiskopisy k zápisu obdrží rodiče v mateřské škole, případně jsou ke stažení v sekci Dokumenty školy.


Březen měsíc knihy - nabídka aktivit

Okresní kolo ve florbale-kategorie III

Včera jsme se zúčastnili florbalového turnaje ve Strakonicích. Po velice dobrých výkonech nám chybělo trocha toho štěstí a lepší řešení gólových situací ( 27: 2 střely pro nás a prohraný zápas...). Nakonec jsme obsadili 12. místo.

Maškarní veselice na naší škole proběhla v rozverném duchu a děti vyrobily mnoho krásných masek.

Včera naši páťáci udělali luxusní Sedlihy, Seklihy a Zedlihy. Video návod na našem video kanálu. Čekáme na komentář od pana prezidenta...

Olympiáda v českém jazyce - 1. 2. 2024

Ve čtvrtek proběhlo v DDM Strakonice okresní kolo Olympiády v českém jazyce. Naši školu reprezentoval Šimon Hrabě a obsadil velmi pěkné 10. místo s malým bodovým odstupem od medailových pozic. Gratulujeme.

Report z LVVZ - 2

Tak dneska super počasí...nepršelo, hurá. Vyrazili jsme na Kobylu a užili jsme si perfektní lyžovačky. Večer jsme hráli pohádky-všichni bombastičtí herci. Vše zdokumentováno na videích na našem Youtube kanále.

Report z LVVZ - 1

Tak jsme dorazili opět do našeho oblíbeného Zadova, zvládli jsme mnoho nových lyžařských dovedností a opět přivezli déšť. Natočili super video a namačkali perfektní fota. Vše na našich stránkách.

Přijímací řízení na střední školy 2024

Vše podrobně o příjímacím řízení na střední školy - ZDE

Report z Lyžáčku 2024-1 

Tak jsme ve zdraví dorazili dom. Děti byly vynikající a moc je chválím ve všech ohledech. Fotky jsou na rajčeti a malá část v naší galerii. 

Report z Lyžáčku 2024

První a nejdůležitější info, vaše děti jsou skvělé, vydržely čtyři hodiny učení se umění lyžovat a ještě k tomu v dešti. Super. S pokročilými lyžaři jsme dělali Supermana, letadlo, obra a někteří i zapíchnuté vidle. Někteří, kteří byli poprvé na lyžích, již zvládli i jízdu na vleku a bezpečně sjet sjezdovku. Paráda. Jedinou věc, kterou jsem zapomněl je čtečka karet, takže fota budou až po příjezdu. Doufáme, že zítra bude jen kapat a lyžování bude malinko příjemnější. Skol Pavel S. a Jitka K.

Krásné Vánoce a celý nový rok 2024. 

18. 12. 2023 - Exkurze do Německa-Moritzburg, Drážďany - 18. 12. 2023

Strakonická laťka - 15. 12. 2023 - sportovní soutěž ve skoku do výšky ( Baloušek, Helige, Šlaisová, Šubová, Rádsetoulal)

Na dnešní Strakonické laťce obsadil Jan Bali Baloušek nádherné první místo výkonem 148 cm. Ostatní předvedli též výborné výkony. Gratujeme. 

Návštěva Stavovského divadla - 14. 12. 2023 - představení Loutkáček

Preventivní program s Policií ČR - 13. 12. 2023

Vánoční workshop - 7. 12. 2023

Děkujeme všem, kteří se podíleli na letošním workshopu. Celá akce byl  příjemná a velice povedená.

Bubnovačka - 20. 11. 2023

Akce, kterou upozorňujeme na důležitost ochrany dětí před násilím v rodině. Bubnujte spolu s námi, aby bylo děti lépe slyšet!   odkaz - ZDE  (video na našem kanále - ZDE )